Budapest, XIX. kerület
Jáhn Ferenc utca 1.
65.4 millió Ft
1 101 695 Ft / m2
Budapest, XIX. kerület
Jáhn Ferenc utca 1.
Eladó Lakás
H
3 db
59 m2
Panel
Felújított
65.4 millió Ft
igen
igen
11. emelet
Távfűtés
Külön helyiségben
Összkomfortos
Külön helyiségben
1 db
Panorámás
3 méternél alacsonyabb
1
igen
közterület
2000 előtt
Azonnal
Északnyugat
Részletek az ingatlanról

Tulajdonostól eladó, Kispesten a Jáhn Ferenc utca elején, 11. emeleten található 59 nm-es felújított, 1+2 fél szobás lakás, nagykonyhás. - ÉNY-i tájolású - a szobák külön nyílnak, nagy étkezős konyha, fürdőszoba és wc külön helységben - szobákban, előszobában laminált padló - konyhában, wc-ben, fürdőszobában járólap található -műanyag ablakok, szunyoghálóval, redőnnyel - felsőelosztású távfűtés, tehát télen kellemes meleg a lakás - gáz átalány - víz, villany fogyasztás alapján, egyedi mérővel - közös költség: felújítási alappal 23 600 Ft Alaprajzon látható az elrendezés és a szobák mérete. A lakás az alábbi felújításokon esett át: - néhány éve konyha, wc, fürdőszoba: új járólap, új csempe, új konyhabútor, a fürdőszobában zuhanykabin beszerelése kád helyett - 2022 nyílászárók cseréje az egész lakásban; bejárati ajtó cseréje - 2025 vízóra csere - 2026 laminált padló, festés, klíma beszerelés (típus: AUX-12CAA, 3,5 kw hűtő-fűtő), belétéri ajtók, radiátorok, fűtéscsövek mázolása Közelben található Penny, Gyógyszertár, Kínai és egyéb étkezde, DM, Packeta Z-box. Kicsit távolabb Aldi, Spar, GLS, pékség, OTP bank. Tömegközlekedés: 50-es villamos, éjszakai busz, 93-as és 136E járat megállója közel van. A társasház pénzügye rendezett. A lakás 1/1 tulajdonban van, per- és tehermentes, kiürített. A vételár kifizetése után azonnal költözhető.

Térkép
Hirdetés referenciaszáma: 13543812
Feladás dátuma: 2026.05.04
Eladó Lakás
3 szoba
59 m2